Klienci & Rekomendacje         

Rekomendacje

Dopracowanie każdego szczegółu i wizjonerstwo

Beauty Brand to coś więcej niż pracownia. To unikalny styl, artyzm, dopracowanie każdego szczegółu i wizjonerstwo. Tu nic nie jest sztampowe, a wręcz przeciwnie. Każdy projekt jest unikatowy, subtelny i eteryczny – idealnie skomponowany z branżą beauty.
Perfekcjonizm i elastyczność w realizacji oczekiwań klienta czuje się na każdym etapie współpracy.
Ja miałam tę ogromną przyjemność być klientką Beauty Brand i pracować nad autorskim projektem Dermodietetyki.
Rekomenduję wszystkim, którzy szukają niestandardowych rozwiązań i oczekują obsługi na najwyższym poziomie.

Paulina Śmiech-Mełgałw
Dermodietetyka
Przemyślane projekty

Beauty Brand to wyjątkowa firma. Współpracowaliśmy już z wieloma grafikami, ale Ania to połączenie najlepszych cech, jakie może mieć twórca. Wsłuchiwanie się i zrozumienie potrzeb klienta, doświadczenie i wyrozumiałość, kreatywność i radość z tego, co robi. Ania zaimponowała nam tym, jak dogłębnie przemyślane są jej propozycje i koncepcje graficzne. Zwraca również uwagę na takie aspekty, jak użyteczność, jakość doświadczeń odbiorcy czy unikalność wizerunku marki. A to tylko część! Jeśli poszukujesz osoby, której będziesz mógł zaufać i na której będziesz mógł polegać – trafiłeś idealnie!

Zespół Spokojny Umysł
Sklep internetowy spokojnyumysl.pl
Projekty realizowane z pasją

Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym, poszukującym i wybrednym – wybraliście najlepszą opcję z możliwych! Wyłączcie myślenie i zaufajcie Ani z Beauty Brand, najlepszej kreatorce! Cierpliwie, profesjonalnie i z wielką pasją podchodzącej do każdego powierzonego jej zadania, wnikliwie analizującej każdą sugestię. Dość niespodziewanie pojawiła się w moim życiu, dotykając go „na moment”, a zaznaczyła się w mojej biografii... na zawsze. Posiada wielki dar i intuicję. Jej praca to nie tylko wyzwanie dla umysłu, ale też misja i wysiłek serca... Rolę, jaką przyjęła, ślad, jaki zostawia – są wartością najwyższą i bezcenną. Dziękuję za wszystko!

Magdalena Baranowska
Instytut Kosmetologii Maddalena
Kreatywne wsparcie dla biznesu

Anna Cyran z Beauty Brand – przeznaczenie postawiło ją na mej biznesowej drodze i świat projektów zaczął jechać z górki :) Cesarzowa kolorów, infografik oraz użytecznych rozwiązań. Pomysłowa, kreatywna, a przy tym umie słuchać, co mówią klienci! Uważam, że na długo zakończyłem poszukiwania „dobrego” studia projektowego, które nadzwyczajnie angażuje się w rozwój biznesu – DZIĘKUJĘ!

Marek Hajduczenia
trener, konsultant, menadżer
Hajduczenia.com
Bezcenny Partner w biznesie

Profesjonalizm w każdym calu. Nie tylko tworzą piękne, spójne z marką grafiki, ale też angażują się w rozwój firmy. Profesjonalizm czuć od samego początku współpracy. Podczas naszej kooperacji najbardziej zaimponowało mi, że zanim przedstawiono konkretne rozwiązania dla firmy, zrobili doskonały research rynku, konkurencji, biorąc pod uwagę wiele różnorodnych aspektów. Takie podejście sprawiło, że już na starcie czuliśmy partnera, któremu również zależy na rozwoju naszej działalności. Wielokrotnie, bez konieczności naszej ingerencji, wprowadzali na stronie trafne zmiany i rozwiązania, dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo czasu, bo potrafili patrzeć na firmę naszymi oczami. Beauty Brand to skarb dla każdej działalności, która chce rozwinąć skrzydła. Bardzo polecam.

Zofia Kulewicz
ZOPHIA Osobista Stylistka
Nietuzinkowe podejście

Doskonałe wyczucie specyfiki produktu i adekwatne do tego projekty. Inteligencja, subtelność i elegancja w pomysłach. Nietuzinkowe podejście do tematów. Terminowość i racjonalne ceny. Cierpliwość i otwartość. Bardzo sympatyczna współpraca. Czegóż jeszcze można chcieć?

Grażyna Zych
KOSMOPROF
Profesjonalna opieka dla marki

Powierzając pani Ani wizerunek swojej firmy można być pewnym profesjonalnej opieki.
Dobry gust, bezcenne rady a jednocześnie słuchanie potrzeb klienta przynosi naprawdę piękne efekty jej pracy co sprawia mi radość oraz moim klientom :)
Gorąco polecam

Barbara Lenart
Właściciel REVISION Cosmetology
Strzał w dziesiątkę

Duże wyczucie potrzeb klienta i estetyki. Sumiennie i bardzo terminowo. Kiedy Beauty Brand pracowało nad projektami dla mojej firmy, czułam się zaopiekowana i wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Poświęcili tyle czasu na rozmowy, ile było trzeba, bez pośpiechu – czego doświadczyłam, współpracując z innymi firmami. Projekty okazały się strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie jest to firma, którą mogę POLECIĆ.

Barbara Bajerska
Salon Urody Aspasja, Łódź