Zapraszamy na nasz Instagram  

Studio Beauty Brand

Beauty Brand to kameralne studio mieszczące się w sercu Krakowa, którego założycielką jest Anna Cyran – doświadczona projektantka (od 2008 roku) i wykładowczyni projektowania graficznego. Zespół tworzą specjalistki, które upiększą Twoją markę kompleksowo. Od kreacji logo, poprzez projekt funkcjonalno-graficzny sklepu internetowego, na prototypach opakowań kończąc.

Uważamy się za rzemieślniczki, które cenią pracę wykonaną własnymi rękami: znamy swój warsztat na wylot i z szacunkiem podchodzimy do każdego nowego projektu, angażując się w rozwój biznesów naszych klientów.

Nasze działania łączymy we współpracy z mentorami biznesowymi oraz z firmami wdrożeniowymi, które implementują nasze projekty sklepów internetowych.

Oferujemy jednorazowe opracowanie wizerunku marki opisane szczegółowo w brandbooku lub stałą współpracę polegającą na dostarczaniu kompleksowych materiałów. Dbamy o to, aby nasze projekty realizowane były na najwyższym poziomie.

Beauty to nie wszystko i nie zamykamy się na inne branże. Lubimy zmieniać styl graficzny projektów, dostosowując go do analizowanego rynku.

Opinie o naszej pracy