Zapraszamy na nasz Instagram  

Pracownia

Beauty Brand to kameralna pracownia mieszcząca się w sercu Krakowa, w przepięknej zabytkowej kamienicy z początku XX wieku. Jej założycielką i główną projektantką jest Anna Cyran, która z pasją tworzy i zarządza projektami, dzieląc się zadaniami z wybranym dla danego projektu zespołem współpracowników. Pracownia skupia specjalistów, którzy upiększą Twoją markę kompleksowo: od fotografów i filmowców, przez projektantów, na informatykach kończąc.

Uważamy się za rzemieślników, którzy cenią pracę wykonaną własnymi rękami: znamy swój warsztat na wylot i z szacunkiem podchodzimy do każdego nowego projektu, doskonale wiedząc, z czym wiąże się prowadzenie własnego biznesu.

Specjalizujemy się w brandingu. Oferujemy nieabonamentowe, jednorazowe opracowanie wizerunku marki (logo, księga znaku, projekt strony internetowej, styl grafik social media, reklama prasowa, opakowania na produkty) lub stałą współpracę polegającą na dostarczaniu materiałów promocyjnych.

Wśród naszych klientów są m.in. marki kosmetyczne, modowe, kluby fitness, kliniki medycyny estetycznej oraz marki lifestylowe. Nie zamykamy się na inne branże, lubimy zmieniać styl projektów, dostosowując go do danego rynku.

Opinie o naszej pracy